Cīkstoņiem veiksmīga nedēļas nogale

Otrdiena, 04. dec., 2001 Normunds Sprieslis, treneris

Liepājas čempionātā piedalījās 5 cīkstoņu komandas no Latvijas un 7 - no Lietuvas.

Spēcīgā konkurence un sacensību starptautiskais raksturs čempionātu darīja interesantāku.

Pirmajā sacensību dienā cīkstējās1989. gadā dzimuši un jaunāki zēni. Vislielākos panākumus guva Kristaps Kalnakārklis, kurš startēja svara kategorijā līdz 38 kg un izcīnīja 2. vietu. Par labu panākumu šajā kategorijā jāuzskata arī Jurģa Birgera izcīnītā 3. vieta.

1986. - 88. g. dzim. vecuma grupā 2. vietu svara kategorijā līdz 47 kg ieguva Toms Erviks.

Lai arī neviens no mūsu komandas nekļuva par Liepājas čempionu, saldenieki parādīja labus rezultātus. Tas priecē, jo sacensībās piedalījās vairāk nekā 100 sportistu. Guvām ļoti labu pieredzi.

Otrajā sacensību dienā notika Liepājas čempionāts grieķu - romiešu cīņā pieaugušajiem. Arī tur mūsējie izcīnīja godalgas. Visaugstāko rezultātu uzrādīja Vladimirs Kaļmuks, kurš finālā sīvā cīņā zaudēja lietuviešu sportistam. Vladimirs svara kategorijā līdz 63 kg ieguva Liepājas vicečempiona titulu.

Svara kategorijā līdz 69 kg veiksmīgs starts izdevās Reinim Zariņam. Viņš izcīnīja 3. vietu.

Esam saņēmuši uzaicinājumu decembrī piedalīties sacensībās Lietuvā. Šo iespēju noteikti izmantosim, jo Lietuvā cīkstoņu sportiskais līmenis ir augstāks nekā mūsu valstī un arī sacensības organizēt lietuvieši prot labi.

Citi raksti sadaļā: Sports