Sporta ziņas (6.12.)

Ceturtdiena, 06. dec., 2001 Andra Valkīra

SPORTA DEJAS

Kurzemes zonas sacensībās Aizputē sporta deju kluba "Rumba" (vadītāja Līga Erdmane) četri pāri izcīnīja tiesības piedalīties novadu finālā. Mārtiņš Strazds un Lelde Kaunese dejoja 2 grupās (iesācēji ar 4 dejām un ar 6 dejām) un abās bija 2. vietā. Miks Erdmanis un Lāsma Landmane un Klāvs Vasiļevskis un Endija Hmeļņicka iesācēju grupā (4 dejas) ierindojās 5. vietās. E - 4 klasē 2. vietā bija Helmuts Rasa un Aiva Bundzena. Finālsacensības notiks 9. decembrī Siguldā.

Sporta deju sacensībās "Dzintarlāsīte" Liepājā ļoti veiksmīgi E - 6 klasē startēja Māris Bundzens un Agnese Keiša, viņiem 1. vieta. Gatim Alhimovičam un Gunai Bērziņai - 3. Iesācēju grupā Miks Erdmanis un Lāsma Landmane bija otrie.

BASKETBOLS

Tukuma atklātajā kausa izcīņā "Zelta roka 2002" Saldus "Kauss" aizvadījis 2 spēles. Mūsējie ar 62:75 (36:35) zaudēja "Liepājas basketbola skolai". Mūsu komandas labā punktus guva Kulačkovskis - 21 (2), Balcers - 21, Šulcs - 12, Gods - 4, Feikners - 2, Januševskis - 2.

Ar 94:77 (41:27) "Kauss" uzvarēja "Komfortu" no Tukuma. Punktus izcīnīja Kulačkovskis - 25 (3), Balcers - 22, Januševskis - 13 (2), Šulcs - 8, Gods - 8, Patmalnieks - 7, Dūriņš - 6, Kalniņš - 5 (1).

NOVUSS

Augstākās līgas sacensībās pēc 1. riņķa pēdējo trīs vietu ieguvējiem (14., 15., 16.) šī līga jāpamet. Šī iemesla dēļ sacensības vairs neturpina Druvas novusisti. Bet kluba "Pingvīns" novusistiem 16. decembrī Carnikavā jācīnās par palikšanu augstākajā līgā. Pārspēlēs piedalīsies 1. līgas 4. un 5. vietas ieguvēji un augstākās līgas 12. un 13. vietā esošie.

23. decembrī plkst. 10 Druvas mehānisko darbnīcu zālē notiks rajona čempionāts novusa dubultspēlēs vīriešiem. Dalībniekiem jāpiesakās sacensību rītā.

Citi raksti sadaļā: Sports