Mūsu pūtēju orķestri piedalīsies finālskatē

Ceturtdiena, 21. marts., 2002

Kuldīgā notika Kurzemes zonas pūtēju orķestru skate, kurā piedalījās deviņi kolektīvi, tajā skaitā - Saldus mūzikas skolas un Brocēnu orķestri. Mūsējie no skates atgriezušies apmierināti. Saldeniekiem - I pakāpes diploms, bet broceniekiem - III pakāpes. Abi orķestri ieguvuši tiesības piedalīties skolēnu pūtēju orķestru salidojumā un finālskatē Ogrē, kas notiks 25. un 26. maijā.

Citi raksti sadaļā: Ziņas

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu un uzlabotu tīmekļa vietnes darbību, sniegtu vietnes apmeklētājiem pielāgotu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, analizētu vietnes apmeklējumu. Lietotājam jebkurā brīdī ir iespēja piekrist, atteikties vai mainīt savu piekrišanu. Vairāk informācijas par izmantotajām sīkdatnēm skatīt sīkdatņu izmantošanas noteikumos.

Lasīt vairāk